the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Запитання та відповіді

Реєстрація та вхід

Як зареєструватися?

Користувачам, які прагнуть викликати евакуатор, потрібно лише натиснути кнопку для виявлення свого місцезнаходження або вказати його та обрати найкращий для себе евакуатор.  Здійснити реєстрацію потрібно лише власникам евакуаторів для швидкої та результативної комунікації із користувачами (водіями).
Реєстрація в CarsWork проводиться шляхом введення коректних та правдивих даних у реєстраційній формі (обліковій формі). Після введення, на Ваш телефон буде надіслано код для підтвердження актуальності та коректності введених Вами даних.
Перейдіть з головної сторінки на сторінку реєстрації та виконайте всі інструкції. Ось і все!

Я не можу зареєструватися

Для того, щоб зареєструватися як власник евакуатора, необхідно заповнити всі обов’язкові поля:

  • ПІБ.
  • Номер паспорту;
  • Місце знаходження евакуаційної машини;
  • Доступний спосіб оплати.

Для реєстрації приватної евакуаторної служби необхідно заповнити всі обов’язкові поля у залежності від обраної реєстраційної форми (ТОВ, ПП, ФОП, інше).
Ми радимо заповнювати всі поля, які доступні, так як для відвідувача важлива будь-яка інформація. Також, рекомендуємо завантажити фотографії Вашого евакуатора, що збільшить Ваш шанс на успіх.
Сервіс CarsWork має право на верифікацію (перевірку) інформації, яку Ви вказуєте у своєму профілі. Робиться це для підвищення прозорості та довіри або виявлення шахрайства.
При реєстрації Ви зобов’язані підтвердити актуальність Вашого мобільного телефону, шляхом введення коду у поле «Введіть цифри», який надійде на телефон протягом 1 хвилини.
Якщо Ви виявили певні прояви злому аккаунта, в обов’язковому порядку змініть пароль та зверніться до технічної підтримки CarsWork.

Чи можуть неповнолітні користуватися CarsWork?

Реєстрацію на даному сервісі мають право здійснювати особи у віці від 18 років. Пройшовши реєстрацію, Ви підтверджуєте своє повноліття.
Якщо користувач не досяг повноліття, його профіль буде заблоковано.

Чи обов’язково реєструватися? Це безкоштовно?

Для звичайного пошуку евакуатора, у разі поломки автомобіля, Вам реєстрація не потрібна. Вона є обов’язковим пунктом виконання для власників евакуаторів та евакуаторних служб.
Реєстрація здійснюється повністю на безоплатній основі.

Як увійти?

Це дуже швидко та легко. Перейдіть на головну сторінку. Натиснуть кнопку «Вхід», яка знаходиться у верхньому правому куті та введіть логін (номер телефону) та пароль. Готово!

Ви – Користувач

Що робити, якщо власник евакуатора не приїхав?

Зазвичай, власники евакуаторів та евакуаторні служби намагаються вчасно з’являтися в очікуваному місці. Але запізнення все ж можливе, особливо, якщо евакуатор викликається у маловідоме місце або у час пік. Тому, рекомендуємо зателефонувати власнику та зачекати 30 хв.
Якщо евакуатор так і не прибув на Ваш виклик, повідомте про це технічну службу CarsWork.

Що робити, якщо телефон надавача послуг не відповідає?

Спробувати зателефонувати на інший номер, якщо вказано декілька контактних номерів. Вибрати інший евакуатор. Якщо не вдалось найти евакуатор, зверніться технічну службу CarsWork.

Як відбувається оплата послуг евакуації?

Ви розраховуєтесь безпосередньо із власником евакуатора.  Сервіс у процесі оплати участі не бере.

Ви – Власник евакуатора

Як запропонувати свої послуги?

Для того, щоб почати надавати свої послуги по перевезенню, потрібно пройти швидку реєстрацію. Всі внесені дані повинні бути актуальними, достовірними та оновлюватися у випадку змін. Далі – підтвердити актуальність Вашого мобільного телефону, шляхом введення коду у поле «Введіть цифри», який надійде на телефон протягом 1 хвилини.
Після підтвердження реєстрації – створюється «Особистий кабінет», в якому Ви вказуєте інформацію про себе та транспортний засіб.
Як тільки Ви зареєструєтесь у сервісі, Ваші послуги стануть доступні на мапі нашого сайту. І клієнт, який забажає звернутися за допомогою, побачить найближчі евакуатори від свого місця перебування. Якщо Ви знаходитеся у потрібному радіусі, він без вагань зателефонує саме до Вас.

Яку ціну встановити?

Сервіс CarsWork не бере участь у формуванні та встановленні ціни на послуги. Ви встановлюєте свою цінову політику, враховуючи різноманітні фактори: місцезнаходження транспортного засобу, його марку, вантажопідйомність та умови експлуатації.

Перейти до пошуку евакуатора