the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Власникам евакуаторів

CarsWork – це сучасний сервіс з пошуку найближчого евакуатора

На сьогоднішній день, все більше людей користуються онлайн-сервісами для вирішення різних потреб: замовлення таксі, суші, покупка білетів та навіть пошук попутчиків. Дані сервіси стають досить  популярними, адже дозволяють закрити левову частку питань за допомогою смартфону з доступом до Інтернету. Час – найдорожча валюта, яку Ви надійно збережете, користуючись КарсВорк (CarsWork).

Переваги CarsWork над звичайними сайтами оголошень

Принцип роботи звичайних сайтів оголошень: користувачі вводять у пошукову систему запит, на кшталт «евакуатор запоріжжя». Далі – заходять на сайт і роблять тривалий «обдзвін» по свіжіших оголошеннях (оновлені незадовго до цього моменту), або ж тих, які знаходяться в ТОП (власники заплатили значну суму за рекламу).

Принцип роботи CarsWork: все, що потрібно зробити клієнту – це натиснути кнопку для визначення свого місцезнаходження. Після чого, на екрані його смартфона з’явиться перелік найближчих до нього евакуаторів. Далі – користувач, виходячи зі своїх індивідуальних побажань, обирає евакуатор, який найбільше йому підходить і телефонує його власнику.

Як почати працювати з CarsWork власникам евакукаторів?

Для того, щоб розпочати свою роботу з CarsWork, Вам потрібно лише пройти реєстрацію.
Для подальшої комунікації з клієнтами, у реєстраційній формі потрібно вводити лише коректні та правдиві дані про Вас та Ваш транспортний засіб.
Після завершення реєстрації створюється особистий кабінет, у якому зазначаються Ваші тарифи, адреса знаходження транспортного засобу, його марка та вантажопідйомність. Також, рекомендуємо завантажити фото евакуатора, адже чим більше інформації, тим вищий шанс, що оберуть саме Вас.

Що Ви отримаєте, користуючись CarsWork?!

Користуючись CarsWork Ви не витрачаєте кошти на рекламу, а працюєте на пряму із клієнтом.
Наш сайт пропонує пряму комунікацію власників евакуаторів з клієнтами. Як тільки Ви зареєструєтесь у сервісі, Ваші послуги стануть доступні на мапі нашого сайту. І клієнт, який забажає звернутися за допомогою, побачить найближчі евакуатори від свого місця перебування. Якщо Ви знаходитеся у потрібному радіусі, він без вагань зателефонує саме до Вас.

Порівняння сайтів оголошень та CarsWork – спеціалізованого сервісу пошуку евакуаторів

Характеристики Сайти оголошень CarsWork
Спеціалізація Будь-які оголошення Тільки евакуатори
Видача по місцезнаходженню  По місту або обласному центру Видача найближчих евакуаторів на карті
Фільтр видачі Немає Є
Представлення на мапі Немає Є
Основний пріоритет при видачі По оплаченій рекламі По найкращому варіанту для клієнта
Абонплата Є, лише за рекламу Немає
Актуальність оголошення Потрібно оновлювати, щоб оголошення не зникло Евакуатор буде видаватись при пошуку до тих пір, поки власник евакуатора не деактивує його
Аналітика Тільки покази та перегляди телефонів Звернення, виконані замовлення, дати замовлень
Стандартизована інформація Ні, кожен пише все, що вважає за потрібне Вказується інформація, яка необхідна при виборі, та довільна примітка
Перейти до пошуку евакуатора