the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Умови користування

Умови користування

CarsWork – це онлайн-сервіс для автомобілістів та власників евакуаторів.
Для автомобіліста він дає можливість швидко знайти евакуатор, який знаходиться поблизу, а для фахівців з евакуації – віднайти нових клієнтів та запропонувати свої послуги без додаткових витрат на рекламу.
Для повноцінного використання всіх переваг нашого сайту та розміщення оголошень, потрібно пройти певні етапи, перш за все, – зареєструватися.

Реєстрація

1.1 Умови реєстрації

Реєстрацію на даному сервісі мають право здійснювати особи у віці від 18 років. Пройшовши реєстрацію, Ви підтверджуєте своє повноліття.

1.2 Верифікація

Сервіс CarsWork має право на верифікацію (перевірку) інформації, яку Ви вказуєте у своєму профілі. Робиться це для підвищення прозорості та довіри або виявлення шахрайства.

При реєстрації Ви зобов’язані підтвердити актуальність Вашого мобільного телефону, шляхом введення у поле «Введіть цифри» код, який надійде на телефон протягом 1 хвилини.

1.3. Заповнення анкетних даних

Внесені дані повинні бути актуальними, достовірними та оновлюватися у випадку змін.

Для людей, які надають послуги евакуатора необхідно заповнити всі обов’язкові поля (помічені зірочкою) у реєстраційній формі:

  • ПІБ.
  • Номер паспорту;
  • Місцезнаходження евакуаційної машини;
  • Доступний спосіб оплати.

Для приватної евакуаторної служби необхідно заповнити всі обов’язкові поля у залежності від обраної реєстраційної форми (ТОВ, ПП, ФОП, інше).

Ми радимо заповнювати всі поля, які доступні, так як для відвідувача важлива будь-яка інформація. Також, рекомендуємо завантажити фотографії Вашого евакуатора, що збільшить Ваш шанс на успіх.

Зареєструвавшись, Ви несете відповідальність за всі дії, вчинені на даному ресурсі з Вашого аккаунта.

Не розповсюджуйте пароль стороннім людям, а також не використовуйте його на інших ресурсах. У випадку виявлення злому аккаунта, в обов’язковому порядку замініть пароль та зверніться до технічної підтримки сервісу CarsWork.

Оголошення

При завершенні реєстрації та дотриманні всіх зазначених умов, Ви як Користувач зможете додати свої евакуаторні машини на карту сервісу, шляхом введення інформації в особистому кабінеті.

Інформація про місцезнаходження, спосіб евакуації, довжину колісної бази і т.д. повинна бути достовірною.

Сервіс CarsWork залишає за собою право видаляти оголошення, які не відповідають всім умовам.

Конфіденційність

Адміністрація сервісу CarsWork не може передавати або розкривати інформацію, внесену користувачем при реєстрації третім особам. Крім випадків, описаних законодавством країни, на території якої користувач веде свою діяльність.

Порушення умов використання

Зареєструвавшись і користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся з тим, що сервіс CarsWork може в будь-який момент, без попереднього попередження, закрити Ваш доступ до сайту у тому випадку, якщо на аккаунті виявлено порушення умов використання.

Ви погоджуєтеся використовувати даний ресурс тільки для розміщення оголошення та установки контакту з людьми, які бажають викликати евакуатор. В іншому випадку, сервіс CarsWork може, призупинити роботу Вашого облікового запису.

Перейти до пошуку евакуатора