the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Як працює CarsWork?

CarsWork – унікальний сучасний онлайн-сервіс, який сприяє швидкій та ефективній комунікації між водіями та власниками евакуаторів.
Перші використовують сайт, як платформу пошуку найближчого евакуатора, другі – для збагачення клієнтської бази та додаткового заробітку.

Чому обирають CarsWork, а не звичайні сайти оголошень?

Принцип роботи звичайних сайтів оголошень: користувачі вводять у пошукову систему запит, на кшталт «евакуатор запоріжжя». Далі – заходять на сайт і роблять тривалий «обдзвін» по свіжіших оголошеннях (оновлені незадовго до цього моменту), або ж тих, які знаходяться в ТОП (власники заплатили значну суму за рекламу).
Принцип роботи CarsWork відрізняється особливою легкістю і простотою.
Щоб почати застосовувати всі переваги сервісу, водієві транспортного засобу потрібно зробити лише одне – натиснути кнопку для визначення свого місцезнаходження або вказати його та запустити пошук. Після чого, на екрані його смартфона з’явиться перелік найближчих евакуаторів. Далі , опираючись на два критерія – відстань та ціну, він обирає евакуатор, який найбільше підходить і телефонуєте власнику.
Щоб відчути всі переваги роботи з онлайн-сервісом, власнику евакуатора, перш за все, необхідно здійснити реєстрацію на сайті. Потім – створюється обліковий запис, який надавач послуг заповнює всією необхідною інформацією: контактами, тарифами, адресою знаходження транспортного засобу, його маркою та вантажопідйомністю.

До речі, користуючись CarsWork , власники евакуаторів не платять за звернення від клієнтів, не витрачаючи коштів на рекламу.

Перейти до пошуку евакуатора