the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Користувачам

CarsWork – це сучасний сервіс пошуку найближчого до Вас евакуатора.

Український користувач все більше звикає до користування онлайн-сервісами для вирішення різних проблем: замовлення таксі, суші, покупка білетів та навіть пошук попутчиків. Вони стали доволі популярними зараз, адже дозволяють закрити левову частку питань з денного чек-листа за допомогою смартфону з підключенням до Інтернету. Час – це найдорожча валюта, яку Ви максимально збережете з сервісом CarsWork.

Як викликати евакуатор за допомогою CarsWork?

Користуватись онлайн-сервісом дуже просто. Все, що вам потрібно зробити – це натиснути кнопку для визначення свого місцезнаходження. Після чого, на екрані Вашого смартфона з’явиться перелік найближчих евакуаторів. Далі, опираючись на два критерія  – відстань та ціну, обираєте евакуатор, який найбільше підходить і телефонуєте власнику.

Що Ви отримаєте, користуючись CarsWork?

CarsWork – покликаний спростити пошук та пришвидшити евакуацію автомобіля, не переплачуючи при цьому.

Якщо Ви потрапили в екстрену ситуацію у дорозі чи потрібно швидко перевести автомобіль або інший вантаж – даний сервіс неабияк збереже час, нерви та фінанси.
Онлайн-платформа допоможе  віднайти евакуатори, які знаходяться найближче до Вашого місцезнаходження, а не з найближчого великого міста, до якого ще може бути сотня кілометрів.

Простий приклад: уявімо, що Ви обламались на трасі Київ-Житомир в 5-ти кілометрах від Коростишева. Звичайний пошук в мережі Інтернет допоможе знайти евакуатор, у кращому випадку, із Житомира, до якого ще 40 кілометрів. А з CarsWork можна викликати евакуатор з Коростишева або ще ближчого до Вас місця.

Потрібно зважити ще й на те, що іноді важко визначити своє місцезнаходження, але не із CarsWork. Онлайн-сервіс  швидко вирішить і цю проблему, підказавши найближчу адресу та населений пункт Вашого перебування.

Перейти до пошуку евакуатора