the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Чому CarsWork кращий аніж звичайні сайти оголошень?

CarsWork – це сучасний сервіс з пошуку найближчого евакуатора

Український користувач все більше звикає до користування онлайн сервісами для вирішення різних проблем: замовлення таксі, суші, покупка білетів та навіть пошук попутчиків. Час – це найдорогоцінніше, що в нас є, тому люди намагаються максимально його берегти, і всі ці сервіси стають дуже популярними, адже вони дозволяють закрити левову частку питань з денного чек-листа за допомогою смартфону з інтернетом.

Користуватись CarsWork дуже просто, клієнту достатньо натиснути кнопку, система сама визначить його місцезнаходження, після чого на екрані його смартфону з’являться найближчі евакуатори, тепер залишається лише вибрати того хто підходить найбільше і зателефонувати.

CarsWork – покликаний полегшити життя людям, яким потрібно швидко знайти евакуатор.

Чи потрапив клієнт в екстренну ситуацію в дорозі, чи йому просто потрібно перевезти авто(або інший вантаж) в інше місце – даний сервіс неабияк збереже час, нерви та фінанси.

Яким чином з даних ситуацій люди виходять на даний момент?!

Зараз люди вводять в пошук запрос в стилі «евакуатор запоріжжя» заходять на сайт з оголошеннями і роблять цілий «обдзвін» по оголошеннях, які з’явились в ТОПі, тобто ті оголошення водії яких заплатили більше за рекламу або ж оголошення свіжіші, бо водій обновив його незадовго до цього моменту.

Яке рішення отримує людина, користуючись CarsWork?!

Людина отримує видачу евакуаторів, які знаходяться найближче, а не з найближчого великого міста, до якого ще може бути сотня кілометрів.

Простий приклад, якщо обламатись на трасі Київ-Житомир в 5-ти кілометрах від Коростишева, то за допомогою пошуку в інтернеті людина знайде евакуатор в кращому випадку з Житомира, до якого ще 40 кілометрів. А з CarsWork можна викликати евакуатор з Коростишева!

Потрібно зважити ще й на те, що іноді люди не знають де саме вони знаходяться, а CarsWork підкаже їм найближчу адресу та населений пункт.

Порівняння сайтів для оголошень та спеціалізований сервіс для пошуку евакуатора CarsWork.

Характеристики Сайти для оголошень CarsWork
Спеціалізація Будь-які оголошення Тільки евакуатори
Видача по місцезнаходженню По вибраному місту, часто по обласному центру, не зрозуміло в якій частині міста знаходиться евакуатор Видача найближчих на карті
Фільтр видачі Немає Є
Представлення на мапі Немає Є
Основний пріоритет при видачі По оплаченій рекламі По найкращому варіанту для клієнта
Абонплата Є, лише за рекламу Немає
Актуальність оголошення Потрібно оновлювати, щоб оголошення не зникло Евакуатор буде видаватись при пошуку до тих пір, поки власник евакуатора не деактивує його
Аналітика Тільки покази та перегляди телефонів Звернення, виконані замовлення, дати замовлень
Стандартизована інформація Ні, кожен пише все, що вважає за потрібне Вказується інформація, яка необхідна при виборі, та довільна примітка

Користуючись CarsWork Ви не платите за звернення від клієнтів. Вам не потрібно конкурувати з евакуаторними службами великих міст, які знаходячись за 150 кілометрів від вас, забирають у вас клієнтів. Переваги для клієнта більш відчутні, тому наш сервіс обирає велика кількість користувачів, це означає тільки те, що кожен власник евакуатора чи евакуаторної служби повинен зареєструвати свої евакуатори аби не відставати від своїх конкурентів.

Перейти до пошуку евакуатора