the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Як евакуатор чіпляє машину?

Кожен власник авто піклується про своє дітище, і в разі форс мажору переживає про те, щоб евакуатор, який приїхав на допомогу, не заподіяв йому додаткових ушкоджень. Тому кожен водій повинен знати, як евакуатор чіпляє машину, щоб доставити її на СТО.

Види евакуаторів

Поломка автомашини буває різною, і залежно від цього необхідні різні способи його евакуації. Тому при зверненні за допомогою необхідно вказати вид проблеми, щоб оператори змогли правильно підібрати техзасіб для евакуації. Вони бувають наступних видів:

  • буксируючі автомобілі;
  • маніпулятори;
  • з лебідкою;
  • оснащені механізмом платформою.

У свою чергу, лебідки бувають механічними, гідравлічними і електричними. Таким чином, знаючи в якому стані авто, оператор максимально точно зможе підібрати транспорт, який доставить машину на СТО.

Як евакуатор зачепить автомобіль, якщо колеса заблоковані

Якщо колеса автомобіля виявилися заблокованими, однозначно доведеться скористатися техзасобом з лебідкою. Тим, кому цікаво, як піднімає евакуатор, розглянемо схему процесу.

Платформа повністю опускається, торкаючись поверхні дорожнього покриття. За допомогою домкрата кожне колесо піднімається, і під нього встановлюється спеціальний пристрій у вигляді візку. Після цього гаком від лебідки робиться зачіп за спеціальний транспортувальний гак і таким чином автомашина закочується на платформу. Після міцного закріплення до кузова, платформа встановлюється в початкове положення.

Як евакуювати автомобіль, якщо відмовило рульове управління

Якщо авто потрапило в більш серйозну аварію і має складні пошкодження, для його транспортування підійде маніпулятор. Його викликають в разі, якщо:

  • відмовило кермо;
  • сталася поломка в коробці передач;
  • перестала працювати підвіска;
  • машина постраждала в серйозному ДТП;
  • транспортний засіб злетів в кювет.

У подібних випадках співробітники служби евакуації підчіплюють автомобіль за колеса і таким чином вантажать на платформу евакуатора.

Транспортування машини за допомогою буксира

Для буксирування потерпілого авто використовується гнучка або жорстка зчіпка. При цьому в більшості випадків застосовується саме жорстка зчіпка, якщо в машині зламалася гальмівна система. У всіх інших випадках використовують гнучке зчеплення. При наявності буксирувального тросу, можна скористатися ним.

Як перевозять мотоцикли на евакуаторі

Техзасобом для евакуації можна скористатися і для перевезення мотоциклів. Для цього знадобиться транспорт, оснащений спеціальним кузовом. Для того, щоб занурити мотоцикл, платформа опускається на дорожнє покриття. Після цього водій надійно закріплює його до кузова, щоб в процесі перевезення мототехніка не постраждала. Кріплять його з чотирьох сторін за допомогою спеціальних тросів і фіксують в такому положенні, щоб мотоцикл нерухомо стояв на своєму місці.

Таким чином транспортний засіб не пошкодиться під час руху і збереже свій зовнішній вигляд.

 

Перейти до пошуку евакуатора