the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Чому CarsWork це Швидко?

CarsWork допоможе швидко знайти найближчого евакуатора до місця Вашого перебування, а не з найближчого великого міста, до якого ще може бути близько 150 км. 

Як це відбувається: до прикладу, Ви потрапили у  непередбачувану ситуацію на трасі Київ-Житомир за 5-ти кілометрів від Коростишева. Звичайний пошук в Інтернеті допоможе знайти евакуатор, у кращому випадку, із Житомира, до якого ще 40 кілометрів. А з CarsWork можна викликати евакуатор з Коростишева або ще ближчого містечка / селища. До того ж, Ви значно зекономите час та сили, не здійснюючи довготривалий «обдзвін» по звичайних сайтах оголошень.

Якщо Ви потрапили в екстрену ситуацію у дорозі чи потрібно швидко перевести автомобіль або інший вантаж – даний сервіс неабияк збереже час, нерви та фінанси. Достатньо лише натиснути кнопку для визначення свого місцеперебування. Після чого на екрані смартфону з’являться найближчі евакуатори. Далі – залишається обрати найбільш відповідний евакуатор, враховуючи власні критерії, і зателефонувати водію.

Перейти до пошуку евакуатора