the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Чому CarsWork це просто?

CarsWork – унікальна сучасна онлайн-платформа, яка сприяє швидкій та ефективній комунікації між водіями та власниками евакуаторів. Якщо Ви потрапили в екстрену пригоду на дорозі або потрібно терміново провести евакуацію авто – просто натисніть кнопку для визначення свого місцеперебування або вкажіть його самостійно та запустіть пошук. Після цього, на екрані Вашого смартфона з’явиться перелік найближчих евакуаторів. Далі, опираючись на два критерії  – відстань та ціну, обираєте евакуатор, який найбільше підходить і телефонуєте власнику.

За допомогою CarsWork Ви швидко знайдете найвідповідніший евакуатор та здійсните евакуацію транспортного засобу, не переплачуючи при цьому. Також потрібно додати, що іноді важко визначити своє місцезнаходження, але не із нашим сервісом. Він оперативно вирішить і цю проблему, підказавши найближчу адресу та населений пункт Вашого перебування. Все, що Вам потрібно – це смартфон з підключенням до Інтернету.

Слід завважити, що сервіс абсолютно безкоштовний і не потребує ніякої реєстрації для виклику евакуатора (реєстрація є обов’язковим пунктом виконання для власників евакуатора та евакуаторних служб). До того ж, Ви телефонуєте відразу власнику, а не третій особі, що значно економить час та гроші.

Перейти до пошуку евакуатора