the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Послуги евакуатора нового покоління

Стрімкий розвиток інтернету дає поштовх в створенні різних сервісів нового зразка, заснованих на взаємній вигоді їх учасників. Уміння спростити завдання і ефективно виконати його в найкоротші терміни, стало головною конкурентною перевагою на ринку послуг в різних сферах, в тому числі і в сервісах евакуаторних послуг.

Одним із таких сервісів є CarsWork. Це перший інтерактивний пошук найближчого евакуатора до місця виникнення на дорозі екстремальної ситуації, в результаті поломки транспортного засобу, або при звичайній необхідності перевезення авто .

Метою створення такого сервісу стало:

  • Бажання допомогти, і запропонувати більш точні варіанти водію, що потрапив в біду, скоротивши терміни і заощадивши гроші на вирішення проблеми.
  • Власникам евакуатора запропонувати свої послуги на місці, безпосередньо прямому клієнту, без додаткових витрат на рекламу та послуги посередників.

Які значущі відмінності CarsWork?

Для того щоб правильно відповісти на це питання, давайте припустимо, що в першу чергу зробить водій, за умови що його автомобіль раптово вийшов з ладу, і йому терміново потрібна допомога евакуатора. Напевно він скористається телефоном, щоб знайти найближчий до його місця розташування евакуаторний сервіс, або (при відсутності інтернет мережі) передзвонить близьким або знайомим, з тим же проханням – викликати евакуатор. Здавалося б все вірно, заходимо в інтернет, вводимо в пошуку “виклик евакуатора“, додаємо “місто” або “область” і отримуємо результат – в кращому випадку це будуть пропозиції сервісів розташованих у великих містах, які знаходяться не зовсім поруч з місцем події. Або інтернет ресурси, що рекламують подібні послуги, але виступаючі всього лише як рекламодавець або дошка оголошень. Дзвонимо, дізнаємося чи є вільний автомобіль, дзвонимо, ще дзвонимо, і вибираємо тільки той варіант, який нам пропонують сайти, що знаходяться в топі (вгорі) видачі пошукової системи на наш запит. При цьому цілком імовірно, що в якихось 5-10 км від нас, є евакуаторник, який міг би запропонувати свої послуги, але ми не бачимо його, і він відповідно не бачить нас.

У підсумку ми викликаємо евакуатор, але втрачаємо при цьому час, сили, нерви та гроші. Адже ту відстань, яку подолає евакуатор, перш ніж він дістанеться до нас , оплачуємо ми і тільки ми.

І так було завжди, але  до появи CarsWork

Більше немає необхідності клієнту  здійснювати дзвінки, і аналізувати не потрібну інформацію про евакуаторні служби та їхні розцінки в великих містах. І, від безвиході, погоджуватися на будь-які умови, аби вирішити проблему в найкоротший термін. А власнику евакуатора платити за незавжди виправдану рекламу і оплачувати посередницькі послуги сторонніх сервісів.

Наш сайт пропонує пряму комунікацію власникам евакуаторів з клієнтами найпростішим способом – реєстрацією на сайті.

Як тільки Ви зареєструєтесь в сервісі, ваші послуги стануть доступні на мапі нашого сайту. І клієнт, який бажає звернутися за допомогою, побачить найближчі евакуатори від місця свого розташування. Якщо ви перебуваєте в передбачуваному радіусі, відповідно він передзвонить саме вам. Таким чином, власник евакуатора завжди з’явиться в потрібному місці і в потрібний час. А водій швидко і ефективно вийде з форс-мажорній ситуації, без великих фінансових втрат.

Більше не потрібно шукати клієнтів, і переплачувати рекламодавцям. Платіть тільки за результат.

Перейти до пошуку евакуатора