the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Попутні перевезення

Відтепер сервіс Carswork не тільки пошук найближчого евакуатора але й можливість спланувати свої перевезення. В розділі «Попутні перевезення та відправки вантажу» Ви можете знайти попутний автомобіль який прямує саме в те місце в яке вам потрібно перевезти вантаж. В випадку якщо Ви перевізник ви можете вибрати додатковий вантаж серед безлічі пропонованих.

Відправникам

Попутні перевезення це набагато дешевший в порівнянні з повноцінним транспортуванням спосіб доставки вантажу. Плюсом цього способу є можливість перевозити не тільки документи і невеликі посилки але і повноцінні партії товарів за достатньо невелику вартість.

Скориставшись розділом «Додати вантаж» і заповнивши всі вказані параметри Ви можете показати свій вантаж тисячам перевізникам які планують поїздку по необхідному вам маршруту.

Якщо вантаж потрібно відправити терміново, в розділі «Знайти перевізника» ви можете вказати початкову та кінцеву точку для відображення всіх перевізників які рухаються в заданому напрямку.

Перевізникам

Для перевізників попутні вантажі це достатньо простий спосіб додаткового заробітку. Якщо ви їдете напівпорожнім і є вільне місце Вам достатньо перейти в розділ «Пошук вантажу» і вибрати відповідний вантаж.

Якщо ви хочете заздалегідь знайти вантаж, то в розділі «Розмістити поїздку» ви можете вказати кількість вільного місця, маршрут та дату поїздки.

Перейти до пошуку евакуатора