the__beta

Сервіс працює у режимі Бета-тестування для твоєї зручності в користуванні. Так, саме для твоєї Детальніше…

Меню

Особливості роботи сервісу CarsWork з евакуаторниками

Як почати надавати послуги фахівця з евакуації і умови користування?

Загальні відомості

CarsWork – це майданчик для автомобілістів і фахівців з евакуації. Для автомобіліста вона дає можливість швидко знайти евакуатор, який знаходиться поблизу, а для фахівця з евакуації приплив нових клієнтів і додатковий заробіток.

Першою необхідною дією для розміщення оголошення на нашому ресурсі необхідно зареєструватися.

 1. Реєстрація
 • Умови реєстрації

Реєстрацію на даному сервісі мають право здійснювати фізичні особи у віці від 18 років. Пройшовши реєстрацію, ви підтверджуєте своє повноліття.

 • Верифікація

Сервіс CarsWork має право на верифікацію (перевірку) інформації, яку ви вказуєте в своєму профілі. Робиться це для підвищення прозорості та довіри або за для виявлення та уникнення спроб шахрайства.

При реєстрації ви зобов’язані підтвердити актуальність вашого мобільного телефону, шляхом введення в поле «Введіть цифри» код, який надійде на ваш телефон протягом 1 хвилини.

 • Заповнення анкетних даних

Внесені дані повинні бути актуальними, достовірними і оновлюватися у випадку змін.

Для людей, які надають послуги евакуатора необхідно заповнити всі обов’язкові поля (помічені зірочкою*) в реєстраційній формі:

 • ПІБ;
 • Номер паспорту;
 • Місце знаходження евакуаційної машини;
 • Доступний спосіб оплати.

Для приватної евакуаторної служби необхідно заповнити всі обов’язкові поля в залежності від обраної реєстраційної форми (ТОВ, ПП, ФОП, інше).

Ми радимо заповнювати всі поля, які доступні, так як для відвідувача важлива будь-яка інформація. А завантажити фотографії вашого евакуатора, ви збільшуєте шанс, що викличуть саме Вас.

Зареєструвавшись, ви несете відповідальність за всі дії вчинені на даному ресурсі вашим аккаунтом.

Не надавайте пароль стороннім людям, а також не використовуйте його на інших ресурсах. У випадках виявлення злому аккаунта Ви зобов’язані, змініти пароль і звернутися до уповноважених працівників сервісу CarsWork.

 1. Оголошення

При завершенні реєстрації та дотриманні всіх зазначених умов, ви як Користувач можете додавати свої евакуаторні машини на карту шляхом введення інформації в особистому кабінеті.

Інформація про місцезнаходження, спосіб евакуації, довжину колісної бази тощо повинна бути достовірна.

Ви маєте право розміщувати оголошення, тільки якщо дотримуєтеся наступних умов:

 • При наявності дійсномого водійського посвідчення;
 • Якщо у Вас немає медичних протипоказань до керування транспортним засобом;
 • Ви використовуєте транспортний засіб у належному робочому стані, відповідному всім вимогам законодавства.

Сервіс CarsWork залишає за собою право видаляти оголошення, які не відповідають умовам розміщення.

 1. Конфіденційність

Адміністрація сервісу CarsWork не може передавати або розкривати інформацію, внесену користувачем при реєстрації третім особам. Крім випадків, описаних законодавством країни, на території якої користувач веде свою діяльність.

Але користуючись даними сайтом, Ви підтверджуєте та погоджуєтеся, що передача даних через Інтернет не може гарантувати повну конфіденційність і безпеку. Ви повинні розуміти, що будь-яка інформація може бути перехоплена і прочитана третіми особами.

 1. Порушення умов використання

Зареєструвавшись і користуючись сайтом, ви погоджуєтеся з тим, що сервіс CarsWork може в будь-який момент, без попереднього попередження закрити ваш доступ до сайту в тому числі у випадках, коли будуть підстави стверджувати, що на акаунті виявлено порушення умов використання.

Також сервіс CarsWork може розкривати будь-яку інформацію про користувача, якщо будуть підстави вважати, що таке розкриття інформації необхідно в зв’язку з розслідуванням або скаргою на Вас.

Ви погоджуєтеся використовувати даний ресурс, тільки для розміщення оголошення та встановлення контакту з людьми, які бажають викликати евакуаторну машину. В іншому випадку сервіс CarsWork може, призупинити роботу вашого облікового запису.

 1. Не несемо відповідальність

Сервіс CarsWork відмовляється від будь-якої відповідальності за дії, поведінку або бездіяльність будь-яких третіх осіб або будь-якої третьої сторони, пов’язаних з використанням Вами Сайту, змісту сайту і будь-яких функцій чи послуг сайту. Всю повноту відповідальності за використання сайту Ви берете на себе.

Сервіс CarsWork не несе відповідальність за будь-які збитки чи шкоду, як з боку надавача послуг евакуації, так і з боку користувача.

Сервіс CarsWork залишає за собою право на наступні дії, які можуть бути виконані без попереджень і в будь-який час:

 • Повністю змінювати, зупиняти роботу або обмежувати доступ до сайту або до довільної його частини в будь-який час і з будь-яких причин;
 • Вносити зміни в сайт, будь-яку його частину і будь-які відповідні політики або умови;
 • Припиняти роботу сервісу або будь-який його частини, якщо це необхідно для технічного або профілактичного облуговування, або при появі іншої причини.

 

Перейти до пошуку евакуатора